aktualności

Książki z dedykacją autora można nabyć w cenie 25 złotych za egzemplarz. Wysyłka gratis. Złóż zamówienie na: Z.bressa1960@wp.pl  

Moje książki szukaj w:

e-bookowo.pl

    

                                                     TUTAJ KUPISZ  MOJE KSIĄŻKI

2020r Luty - książka  Poświata jest już dostępna w formie papierowej i ebooka. Zainteresowani mogą zapoznać się z fragmentem powieści.  

2019r Sierpień - książka Poświata.  jest już w końcowej fazie redagowania i korekty tekstu. W ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni zostanie wysłana do wydawnictwa. Powieść w formie ebooka i papierowej powinna ukazać się jeszcze w tym roku.    

2019r Luty - książka  Pomruki Głuszy  jest już dostępna w sprzedaży w formie papierowej i ebooka. Najlepsza oferta na na e-bookowo.pl. W ciągu kilku miesięcy ukaże się następna powieść pod tytułem: Poświata.   

2018r Październik- książka  Czas żęcia jest już dostępna w sprzedaży formie papierowej. Najlepsza oferta na e-bookowo.pl     Wkrótce okaże się moja następna powieść pt Pomruki Głuszy. 

2018r Sierpień - Czas żęcia - to trzecia moja książka wydana w tym roku. Jest już dostępna w wersji elektronicznej na stronie e-bookowo.pl  Wkrótce ukaże się w formie papierowej. 

2018r Czerwiec - powieści Niewidoczne Cienie  oraz U Podnóża Szczytów  są już dostępne w sprzedaży w formie ebooka i książki papierowej. Wkrótce ukaże się powieść Czas żęcia.  

2018r Marzec - ukazała się powieść  U Podnóża Szczytów . Na stronie "publikacje" opis książki i darmowy fragment.

2017r Grudzień - powieść Rozproszone Mroki  została przekazana do bibliotek w Paczkowie, Kamienicy, Trzeboszowic, Dziewiętlic, Otmuchowie, Nysie, Głuchołazach, Nowym Świętowie i Polskim Świętowie. W ciągu kilku tygodni będzie dostępna dla czytelników. 

2017r Listopad - powieść Rozproszone Mroki  jest już dostępna w sprzedaży internetowej w postaci ebooka i książki. Kliknij.  

2017r Kwiecień - kilka dni temu podpisałem umowę z wydawnictwem na wydanie książki społeczno - obyczajowej pod tytułem Rozproszone Mroki.  

 2017r Marzec -  rozpoczęła się sprzedaż książki Wibrujące Moce. Pojawiły się pierwsze opinie i komentarze. Egzemplarz został  wysłanych do recenzentów z prośbą o ocenę.  

2017r Lutyksiążka Wibrujące Moce. została przekazana do biblioteki w Paczkowie, Otmuchowie, Nysie, Głuchołazach, Kamienicy, Nowym Świętowie i Polskim Świętowie. Równocześnie  prowadzona jest sprzedaż internetowa.   

2016r Grudzień - ukazała się moja debiutancka książka Wibrujące Moce. Książka jest już dostępna w sprzedaży internetowej. Wystarczy kliknąć w jedną z ikonek.    

3140total visits,1visits today