publikacje

Nowość

 

Odkryj uroki celtyckiego kraju.

 

 

 

 

 

 Mroczne tajemnice amazońskiej dżungli.

 

                                                                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                           
                                                 
 

                                                                                                                    

                                            

               
                                                                       

 

 

 

Poświata

 
Wybucha II Wojna Światowa. Rodzice Dominika giną podczas bombardowania Łodzi. Od tego momentu życie chłopca zmienia się w gehennę. Wydaje się, że los dziecka jest przesądzony, że wkrótce zostanie starty z powierzchni ziemi. Dominik jednak szybko uodparnia się na trudności i zręcznie omija przeszkody; doskonale rodzi sobie w ekstremalnych warunkach. Staje się przebiegły i bezwzględny. Z czasem upodabnia się do drapieżcy i przeistacza w maszynkę do zabijania.     FRAGMENT: 
 
Kup teraz. KLIKNIJ 

   

Pomruki Głuszy (2018)

 Rozdrobniona bieszczadzka wioska. Szumią lasy, szemrają strumyki, w źdźbłach traw perli się rosa. Życie toczy się beztrosko, czas płynie wolno. Nagle błysk, huk! Niespodziewanie rozpętała się burza; zygzakowate błyskawice przecięły niebiosa. Obudziły się głęboko uśpione demony. Zerwał się gwałtowny wicher namiętności, nastąpił zamęt zmysłów, ciało trawiła gorączka rozkoszy.  Do góry nogami przewraca się utarty ład. Sielanka zmienia się w koszmar.  FRAGMENT:  

 Kup teraz. KLIKNIJ 

   

 CZAS ŻĘCIA (2018)

Wieś Bagno zostaje przeznaczona do zalania. Z sioła ocaleje tylko cmentarz i lokum grabarza.  Osamotniony budyneczek, zaniedbane miejsce wiecznego pochówku i szczere pola dookoła, szybkimi krokami zbliżała się wojna. Wydawało się, że los posesji jest przesądzony. Rozpoczyna się heroiczna walka o przetrwanie.  Czytelnikowi na usta cisną się pytania: kto w tej potyczce zwycięży? Czy z posiewu kobiecego potu i krwi wyrosną dorodne roślinki?  Wreszcie: czy nadejdzie radosny czas żęcia? FRAGMENT:Kup teraz. KLIKNIJ

 

NIEWIDOCZNE CIENIE (2018)

 Shirley  zakochuje się w nieodpowiednim kandydacie. Pewnego wieczoru wracając do domu zostaje zgwałcona przez wynaturzonego osobnika. Po kilku miesiącach powiła syna. W umyśle przestępcy rodzi się podejrzenie, że to jego dziecko. Shirley oplatają niewidzialne macki. Morderca czai się w mroku. Nadchodzi lawina - żywioł, który niszczy wszystko na swej drodze.  Akcja nabiera zawrotnego tempa, a monstrualny wir wciąga bohaterów w mroczne głębiny ludzkiej duszy. FRAGMENT:

Kup teraz. KLIKNIJ


  U PODNÓŻA SZCZYTÓW (2018)

Nawet Ocean Spokojny musi się czasem wyszaleć.
Angelika  mieszka u podnóża Gór Złotych. Dziewczynę pochłania nauka i praca. Jej drogi krzyżują się ze ścieżkami Julka. Na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie. Ona jest realistką, on - romantykiem.  Losy związku wiszą na włosku. Zaczynają się nieporozumienia. Akcja nabiera tempa. Julek znika jak kamfora. Istne szaleństwo!  Czy  kobieta poświęci karierę w imię miłości?  Czy kochające się osoby odnajdą szczęście w domku u podnóża szczytów? Fragment:

Kup teraz. Kliknij


ROZPROSZONE MROKI (2017)

Ptaki zawsze powracają do rodzinnego gniazda.
Za wysokim murem mieszkają ludzie nie utrzymujący kontaktu ze społeczeństwem. Po bezdrożach tułają się porzucone dzieci  i osoby będące na straconej pozycji. Wokół nich krążą wynaturzeni drapieżcy. Na scenie pojawia się biskup naznaczony znamieniem w krzyża. Zderzają się dwa światy: szlachetny i nikczemny. Rozpoczyna się potyczka na śmierć i życie. Kto w tej walce zwycięży? Fragment:

Kup teraz. KLIKNIJ


WIBRUJĄCE MOCE (2016)

Czy zatriumfuje pokora, czy instynkt zabójcy?!

Jest to historia prześladowanej dziewczyny i okrutnego wojownika. Bohaterowie stracili wszystko i błąkają się po świecie. Oboje wyłącznie liczą na siebie. W pewnym momencie ich drogi się przecinają.  Po kilku miesiącach rodzi się dziecko. Duszą  chłopca szarpią rozterki. Jest bowiem potomkiem pokornej dziewczyny i  bezwzględnego wojownika. Czy Dobro zwycięży ZłoFragment:Kup teraz. KLIKNIJ


 

3645total visits,1visits today